W ofercie pomp polecamy na rok 2019

Najszersza gama pomp przemysłowych i domowych. Głębinowe, dozujące, do ścieków! Sprawdź www.pomp.pl

Nasze doświadczenie

Centrum Pomp prowadzone przez mającą 30-letnią historię firmę AQUA-Grupa SBS sp. z o.o. jest jednym z największych importerów i dystrybutorów pomp i systemów pompowych w Polsce. Obecnie współpracujemy z producentami pomp cieszącymi się uznaniem na całym świecie. Dodatkowo posiadamy liczną rzeszę odbiorców z różnych segmentów rynku. Nasze pompy mogą być użyte we wszelkiego rodzaju mediach.

Serwis i doradztwo

Oprócz sprzedaży pomp, AQUA-Grupa SBS świadczy usługi w zakresie pełnego serwisu pomp i systemów pompowych. Dodatkowo nasi odpowiednio wyszkoleni doradcy techniczni udzielą informacji na każde Państwa pytanie. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny każdego rodzaju pomp: pompy głębinowe, agregaty pompowe, przepompownie, pompy do wody, motopompy, elektropompki, pompy do oleju napędowego i opałowego. Adresy punktów zdawczych są podane w serwisie internetowym naprawa.pomp.pl

Przedstawiamy jedynie najbardziej popularną część oferty

Asortyment publikowany w serwisie internetowym Centrum Pomp - pomp.pl oraz w sklepie jest tylko częścią całej gamy produktów oferowanych przez firmę AQUA - Grupa SBS. Przedstawiona oferta zawiera tylko niewielką grupę najbardziej popularnych produktów. Przedstawiony asortyment to głównie towary najczęściej poszukiwane przez naszych Klientów. W przypadku, gdy nie znajdą Państwo odpowiedniego produktu w serwisie lub e-sklepie, prosimy o kontakt. Nasi inżynierowie zamówią specjalnie dla Państwa odpowiedni model.

Liczba sprzedanych pomp

Aktualnie jesteśmy jedną z większych firm branży pomp w Polsce - liczba sprzedanych pomp jest mierzona w tysiącach sztuk. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować pompę pompującą praktycznie każdą ciecz i gaz. Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie będą owocne a także dostarczą samej przyjemności!

Życzymy udanych zakupów!

Oferta:

pompy ciepłownicze małe:
Keller
LFP
Grundfos
Wilo 

pompy ciepłownicze duże:
LFP
Wilo
Grundfos 

Pompy ręczne:
Remar

pompy głębinowe:
Grundfos
(np. SQ, MQ)
Ebara 

W ofercie na rok 2019 polecamy pompy ciepła:
Hewalex

  • Podgrzewacze z pompą ciepła
  • Powietrzne pompy ciepła
  • Pompy ciepła basenowe serii WBR
  • Pompy ciepła gruntowe serii WKE
  • Pompy ciepła powietrzne serii WBC

Biawar